شرکت سالوا 724

ارائه دهنده ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما به قیمت همکاری


هواپیمایی هما هواپیمایی قشم ایر هواپیمایی کاسپین هواپیمایی زاگرس هواپیمایی اترک هواپیمایی تابان هواپیمایی آتا هواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد

نکات سفر به آنتالیا

5 (100%) 1 vote

برای مسافرت به آنتالیا چه باید ببرید

ساحل و استراحتگاه های آنتالیا یکی از محبوب ترین مکان هایی است برای افرادی که می خواهند به تنش و استراحت بپردازند. از سواحل زیبای پورتوریکو تا سواحل دوست داشتنی بالی، سفر به جزیره گرمسیری دوست داشتنی قطعا حداقل باید یک بار در هر سال انجام شود. در دسترس بودن پروازهای ارزان و بلیط های آنلاین، به ویژه از سالوا 724 ، یک ساحل عجیب و غریب را برای همه امکان پذیر می کند.

بلیط آنتالیا

نکات سفر به آنتالیا

حالا که شما بلیط آنتالیا را رزرو کرده اید، چه باید در ساحل تعطیلات خود را به ارمغان بیاورد؟ بسیاری از مسافران تمایل دارند چند چیز را در هنگام بسته بندی فراموش کنند – چه این یک جفت فلیپ فلاپ قابل اعتماد یا لوسیون معمولی در بالای کلیه کرم های ضد آفتاب است.

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

کم اهمیت است که آیا شما قصد سفر به داخل کشور و یا به یک مقصد عجیب و غریب در خارج از کشور دارید. جابجایی به ساحل مستلزم بسته بندی درست است – بنابراین شما می توانید از بقیه روزهای خیس خورشید خود لذت ببرید و همچنین در پول صرفه جویی کنید!

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

در اینجا ضروری است که با شما در این تعطیلات ساعتی که بسیار پیش بینی شده است را بپذیرید:

1. لباس شنا

سرگردن به ساحل معمولا شامل شنا زیاد است، بنابراین لباس شنا باید در فهرست تعطیلات ساحل شما باشد. در حقیقت، یک زن و شوهر از لباس های حمام را تهیه کنید. همیشه خوب است که یک کت و شلوار اضافی را بیاورید، مخصوصا اگر شما قصد دارید به پریدن در جزیره بروید. و فراموش نکنید که شیک پنهان کردن نیز بیش از حد. برای بچه ها، یک پیراهن راحت با این نسخهها کار خوب است، اما زنان که دوست دارند به خوبی نگاه کنند در حالی که ساحل شلوغی قطعا دوست مخلوط لباس راحت و سکسی را دوست دارد.

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

2. فلیپ فلاپ

حتی اگر شما یک شخص فلیپ فلاپ نباشید، فراموش نکنید که چندین فلیپ فلاپ را با شما در هنگام سفر به ساحل بریزید. یک جفت واحد به اندازه کافی خوب است، اما اگر قصد دارید بقیه جزیره را پس از یک روز شنا کنید، ممکن است بخواهید جفت نازکتری داشته باشید یا جای آن را برای صندل راحت بپوشانید. و اگر با سایر افراد خانواده مسافرت کنید، برای چند نفر در چندین بسته قرار دهید.

3. کرم ضد آفتاب

این یک بی نظیر است، به وضوح. اما فقط برای اهداف مجددی، اطمینان حاصل کنید که بارهای کرم های ضد آفتاب را با خود حمل می کنید. در حالت ایده آل باید یک عامل حفاظت از خورشید حداقل 30 را ارائه دهد. یک محصول ضد آب، تضمین می کند که شما در معرض آفتاب گرمسیری قرار ندهید یا بدتر از آن، سوخته شوید.

کرم ضدآفتاب حداقل SPF 30 ضروری است!
بعد از یک روز در خورشید. به یاد داشته باشید مرطوب! 4. لوسیون مرطوب کننده
در حال حاضر این مورد ذکر شده است. بعضی افراد فراموش می کنند که در طول سفرهای ساحلی به طور منظم لوسیون خود را با آنها بیاورند، فکر می کنند که به جز کرم های ضد آفتاب نیاز ندارند. اشتباه. پس از یک روز طولانی در ساحل، پوست خود را به طور منظم با پوست بمالید.

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

5. عینک آفتابی

شما نمیخواهید در حالی که در ساحل در مناظر ساکت هستید، فقط به خاطر اینکه شما فراموش کردید که عینک آفتابی را با شما ببندید، همچنان در حال تکان دادن هستید. عینک های آفتاب باید برای هر چیزی باشد که در خارج از منزل قرار دارد، بنابراین جفت مورد علاقه خود را بسته و یا جفت اضافی را، فقط در مورد.

عینک آفتابی باید در ساحل باشد!
کلاه خورشیدی نیز می تواند شیک باشد!
کلاه خورشیدی

کلاه تابستانه یا کلاه ساحل می تواند به شما در حفاظت از خورشید و باد در خارج از منزل کمک کند. کلاه تابستانه کاملا شیک در حالی که در تعطیلات ساحل است، به ویژه هنگامی که با مشخصات تیره و راحت فلیپ فلاپ همراه است.

نکات سفر به آنتالیا

نکات سفر به آنتالیا

7. یک کتاب درباره آنتالیا

خوب، این است که اگر دوست دارید بخوانید. اگر فردی هستید که به راحتی با شنا کردن یا برنزه کردن یا مارپیچ کردن خسته می شود، خواندن خوب می تواند به عنوان شرکت خوب در هر روز تعطیلات ساحلی خدمت کند.

یک کتاب خوب در ساحل عالی است!
برای گرفتن عکس از ساحل زیبا از دوربین دیجیتال خود استفاده کنید
8. دوربین دیجیتال

هیچ دلیلی وجود ندارد که شما چند عکس از ساحل ساحلی دوست داشتنی خود را با شما داشته باشید. یک دوربین دیجیتال مسافرتی را بسته و فراموش نکنید که چند عکس از ساحل زیبا و یا دیدنی باور نکردنی از اتاق خود را در غروب خورشید ببینید.

9. کیسه ساحل وسیع
حمل بار خود را به طور منظم در اطراف ساحل بسیار ایده بسیار آرام نیست. فراموش نکنید که یک کیسه ساحل وزن سبک را برای تمام ملزومات روزانه خود در ماسه و گشت و گذار – کرم های ضد آفتاب، عینک آفتابی، پنهان کردن لباس شنا، دوربین و غیره بخرید.

 

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

در نهایت فراموش نکنید که وسایل ضروری سفر معمولی مثل لباس، حوله، لوازم بهداشتی، داروها، پول نقد، پاسپورت و غیره را با خود حمل کنید.

حالا که شما از طریق این چک لیست رفته اید، شما خوب هستید! فراموش نکنید که رزرو بلیط خود را در پیشبرد و یا استفاده از پروازهای ارزان قیمت از سالوا 724 تعطیلات ساحل خوب لازم نیست که به ثروت بپردازید – همه شما واقعا نیاز به یک مقصد خوب ساحل، کیسه ساحلی محکم است که حاوی تمام ملزومات خود و یک وقت بزرگ با افراد دوست داشتنی است. مبارک ساحل بیگانه!

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا