شرکت سالوا 724

ارائه دهنده ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما به قیمت همکاری


هواپیمایی هما هواپیمایی قشم ایر هواپیمایی کاسپین هواپیمایی زاگرس هواپیمایی اترک هواپیمایی تابان هواپیمایی آتا هواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد

قیمت بلیط کرمان

Rate this post

قیمت بلیط از کرمان 

فرودگاه کرمان در شهر کرمان واقع شده است و یکی از فرودگاه‌های مهم ایران به حساب می‌آید. این فرودگاه دارای ۲ ترمینال داخلی و خارجی بوده که در سال گذشته، حدود ۷۳۰ هزار مسافر خارجی و داخلی از امکانات آن استفاده کرده‌اند. این فرودگاه دارای ۲ ترمینال داخلی و خارجی است. هر هفته بالغ بر ۱۱۶ پرواز داخلی و بین‌المللی از فرودگاه بین‌المللی کرمان انجام می‌گیرد و از این لحاظ جزو فرودگاه‌های مهم ایران محسوب می‌شود.

 

قیمت بلیط هوایی کرمان

مساحت اولیه پایانه فرودگاه کرمان ۶۰۰ مترمربع و طول باند اصلی ۲۶۰۰ متر با عرض ۴۵ متر و باند فرعی ۲۰۰۰ متر با عرض ۴۵ مترمربع بوده است. در سال ۱۳۶۰ عملیات تأویل و روکش باند اصلی به طول ۳۸۴۵ متر عرض ۶۰ متر ارتقاء‌ یافته است که در سال ۱۳۶۶ به بهره‌‌برداری رسیده و در سال ۱۳۶۹ تحویل قطعی شده است. در سال ۱۳۶۲ قرارداد توسعه ترمینال فرودگاه به میزان ۱۲۰۰ مترمربع منعقد و در سال ۱۳۶۶ مساحت ترمینال‌ها به ۱۸۰۰ مترمربع افزایش و مجددا در سال ۱۳۶۹ با ایجاد توسعه پایانه حجاج به ۲۶۰۰ مترمربع گسترش یافته است. در سال ۱۳۷۲ پایانه حجاج با زیربنای ۳۰۰۰ مترمربع به بهره برداری رسیده است. از آنجایی که بعد از انقلاب هم ساخت و گشترس فرودگاه تا حدی ادامه داشته اما بیشترین عملیات راهبردی آن در دهه 60 صورت گرفته است. د رحال حاضر ایرلاین های متفاوت مانند زاگرس، شرکت هواپیمایی آسمان، شرکت هواپیمایی ماهان ایر، شرکت هواپیمایی کیش ایر و شرکت هواپیمایی قشم ایر به این فرودگاه پرواز دارند و از شهر هایی نظیر تهران، مشهد، نجف، بندرعباس، اصفهان، زاهدان، در شیراز، مشهد، نجف، بندرعباس، اصفهان، زاهدان و کیش هب این فرودگاه پرواز انجام می شود. به علاوه فرودگاه بین المللی کرمان و یا به عبارتی دیگر، فرودگاه بین المللی آیت الله رفسنجانی کرمان یکی از قطب های اصلی شرکت هواپیمایی ماهان نیز به شمار می رود.

 

قیمت بلیط از کرمان به تهران

ارزانترین بلیط

قیمت بلیط کرمان را از سایت سالواتورز تهیه کنید

برای دیدن قیمت بلیط کرمان وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

“برای ورود به سایت قیمت بلیط کرمان کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ارزان به کرمان همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین قیمت بلیط ارزان به کرمان را در سایت خود راه اندازی نموده است.

قیمت بلیط لحظه آخری کرمان 

پاسخگوی آنلاین:

 آیدی تلگرام  پاسخگویی آژانس سالواتورز در تهران : last_ticket@

آیدی پاسخگو در واتساپ

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

کانال سالواتورز در سروش: salvatours@

کانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

قیمت خرید بلیط کرمان لحظه آخری ارزان

در سایت سالوا 724 می توانید لیست قیمت بلیط کرمان در دوره های 15 روزه مشاهده کنید، بعد از انتخاب بلیط هواپیما، ارزان و مناسب در تاریخ مورد نظرتان، مشخصات خود را وارد نموده و از طریق درگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهید، سپس بلیط هواپیما به مقصد شما صادر می شود، در فرودگاه و برای سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط کاغذی و چاپ بلیط ندارید.

 

ایران ایر از جمله شرکت های هواپیمایی هستند که پروازهای مستقیم تجاری را از کرمان ارائه می دهد. سایر خطوط هوایی که پروازهای تجاری در مسیر کرمان را ارائه می دهند عبارتند از: کیش ایر، ماهان، زاگرس، آتا، تابان ایر، ایران ایر تورز، معراج، قشم ایر، ساها و کلیه خطوط هواپیمایی داخلی.

راهنمای قیمت مسافرت از کرمان 
پس از تهیه بلیط کرمان از سایت سالوا 724

قیمت بلیط کرمان

ویزای ورود به کرمان، برای بعضی از اتباع خارجی نیازی به ویزا در نقاط  ورود و خروج به کرمان ندارند. اتباع خارجی می توانند 14 روز در تهران بمانند، البته رزرو هتل برای خارجی ها الزامی است.

مسافرت به کرمان با هواپیما

در حال حاضر تعدادی از خطوط هوایی بین المللی و داخلی پروازهای منظم به فرودگاه کرمان دارند. محبوب ترین خطوط هوایی با بیشترین پروازهای منظم داخلی و بین المللی ایران ایر است.  روزانه پروازهای بین المللی از ابوظبی و دبی برقرار است. همچنین پروازهای داخلی از شهرهای اصلی ایران، از جمله تهران، اصفهان، شیراز و مشهد ارائه می شود.

قیمت بلیط بلیط استانبولبلیط ترکیهبلیط لحظه آخری

بلیط کرمان

پروازهای کرمان با سالوا 724 با بهترین قیمت های بازار به کرمان پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز کرمان به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی کرمان (فرودگاه Kerman) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم کرمان مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

کرمان در فاصله 576 کیلومتری اصفهان قرار دارد که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:49 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)