شرکت سالوا 724

ارائه دهنده ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما به قیمت همکاری


هواپیمایی هما هواپیمایی قشم ایر هواپیمایی کاسپین هواپیمایی زاگرس هواپیمایی اترک هواپیمایی تابان هواپیمایی آتا هواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد

بلیط چارتر یک طرفه استانبول

Rate this post

بلیط چارتر استانبول

فرودگاه استانبول آتاتورک حدود 22 کیلومتر از مرکز شهر شبه جزیره تاریخی است و شما می توانید از طریق مترو و تراموا به بلیط چارتر یک طرفه استانبول برسید. این هزینه TRY 2.40 با استفاده از کارت Istanbul است که شما آن را دریافت می کنید و پول را در ایستگاه فرودگاه تحویل می دهید تا به مترو بروید و به ایستگاه Zeytinburnu بروید و در آنجا می توانید به خط ترمینال T1 بروید. انتقال هزینه اضافی TRY 1.45، و خط T1 تمام راه را به بلیط چارتر یک طرفه استانبول می رود، متوقف کردن در ایستگاه های مختلف در شبه جزیره تاریخی در طول راه. این سفر حدود 50 دقیقه طول می کشد. همچنین شما می توانید مترو را تا Yenikapı بگذارید تا بتوانید به خط مترو M2 بروید و به Taksim بروید. اگر می خواهید به سمت آناتولی از شهر عبور کنید، به Yenikapı بروید و به خط متروی مرمره بروید، که به بلیط چارتر یک طرفه استانبولمی رود.

 

ارزانترین بلیط چارتر یک طرفه استانبول را از سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

ارزانترین بلیط

ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز تهیه کنید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

“برای ورود به سایت بلیط لحظه آخری کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

بلیط لحظه آخری

پاسخگوی آنلاین:

 آیدی تلگرام  پاسخگویی آژانس سالواتورز در تهران : last_ticket@

 آیدی تلگرام  پاسخگویی آژانس سالواتورز  : salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

کانال سالواتورز در سروش: salvatours@

کانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

خرید بلیط لحظه آخری ارزان

در سایت سالوا 724 می توانید لیست قیمت بلیط هواپیما به تمام نقاط دنیا را در دوره های 15 روزه مشاهده کنید، بعد از انتخاب بلیط هواپیما، ارزان و مناسب در تاریخ مورد نظرتان، مشخصات خود را وارد نموده و از طریق درگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهید، سپس بلیط هواپیما به مقصد شما صادر می شود، در فرودگاه و برای سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط کاغذی و چاپ بلیط ندارید.

 

هواپیمائی ترکیه و Atlas Global از جمله شرکت های هواپیمایی هستند که پروازهای مستقیم تجاری را از تهران به استانبول ارائه می دهند. سایر خطوط هوایی که پروازهای تجاری در مسیر استانبول را ارائه می دهند عبارتند از: اوکراین بین المللی، اژه ای، سوئیس، KLM، امارات، اتیهد و بریتیش ایرویز.

راهنمای مسافرت به استانبول
پس از تهیه بلیط استانبول از سایت سالوا 724

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای تاریخی در جهان است و شگفتی مطلق برای دیدن آن است. شهر بسفوروس، یک تنگ باریک و طبیعی، شهر را در اروپا و آسیا قرار می دهد، و آن را به گونه ای متنوع می کند که هر شهر پایتخت می تواند باشد. استانبول بندر اصلی و مرکز مالی ترکیه است، اما این شهر همچنین پر از ماجراجویی برای مسافران رزرو بلیط هواپیمایی به استانبول است. به عنوان یکی از محبوب ترین مقصد های جهان، پروازهای ارزان به استانبول همیشه می تواند یافت شود. استانبول اگر شما در سفر به سمت اروپا و یا در خاورمیانه شهر برنامه ریزی کنید، ناامید نخواهید شد.

این شهر دارای تاریخ شگفت انگیز امپریالیستی است. استانبول پایتخت چهار امپراتوری – روم، بیزانس، لاتین و عثمانی بوده است. امروز، استانبول نزدیک به 15 میلیون نفر است، اما برای بازدیدکنندگان که می خواهند قدمی به عقب بردارند، از شهر قدیمی استانبول دیدن کرده و از منطقه تاریخی عبور کنند. آمفی تئاتر رومیزی و آثار هنری خیابان ها را تزئین می کنند و مجسمه های باستانی امپراتوری بیزانس در همه جا هستند. میراث فرهنگی آن عملا از سنگ های مخروطی بازار بزرگ که در آن معامله گران و گردشگران بیش از گنجینه ها آواز می خوانند آواز می خواند؛ در Aya Sofya (همچنین به نام حجاب سوفیا، نام یونانی آن شناخته شده است) و در قصر Topkapi با شکوه (Topkapi Sarayi)، محل اقامت رسمی سلطان عثمانی در حدود 400 سال است.

سفر به استانبول و بازدید از یک حمام سنتی یا مسافرت بین Eminönü (اروپا) و Anadolu Kavagi (آسیا) می شود.

پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2010، استانبول تخیل عمومی را به خود جلب کرده است. این یک سایت به طور فزاینده ای محبوب برای هر کسی است که اشتهای خود را برای غیر معمول است. با شروع مسجد آبی، احتمالا مشهورترین شهر شهر، از طریق بازارها از جمله Grand Kapali Carsi و ادویه و موزه های باستان شناسی مجاور استانبول، استانبول یک شهر عادی نیست. آن را با یک کروز شب بوفوروس ببندید تا شهر را از دیدگاه دیگر ببینید.

یکی از بهترین راههای تجربه کردن استانبول از طریق غذاهای دهان آبی ترکیه است. از جمله مواردی از جمله mam bayildi (بادمجان بادمجان و گوجه فرنگی، mam bayildi (ترجمه به عنوان “کشیش کشیدن” مانند خوشمزگی آن است)، mercimek corbasii (سوپ عدس قرمز)، کافت (کباب)، کباب، بورک (یک شیرینی که صدها از انواع) و شیرین، چسبناک، باکلاو شربت.

این که آیا شما برای کسب و کار یا لذت بردن به شهر می روید، چیز زیادی برای انجام و دیدن وجود دارد. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در برنامه ریزی و لذت بردن از راحت ترین سفر ممکن است. و اگر اتفاق می افتد که صندوق عقب خود را در استانبول قرار دهید، می توانید یک منظره از 35،000 فوت را مشاهده کنید – این یکی از دیدنی ترین دیدگاه ها در کلیساهای حومه شهر و مساجد اسلامی است.

بلیط بلیط استانبولبلیط ترکیهبلیط لحظه آخری

ب. فرودگاه بین المللی Sabiha Gêkçen

فرودگاه بین المللی Sabiha Gêkçen در 46 کیلومتری مرکز شهر شبه جزیره تاریخی قرار دارد و شما می توانید با ترکیبی از اتوبوس، مترو و تراموا به آنجا برسید. اتوبوس Havataş را به Kadıköy ببرید یا اگر قصد دارید در سمت اروپا از شهر بمانید، اتوبوس را به Taksim ببرید – بلیط برای هر دو هزینه TRY 14 هزینه می شود و می توانید این را در اتوبوس خریداری کنید. برای دریافت از Taksim به شبه جزیره تاریخی، کارت استانبول را دریافت کنید، مقدار کمی پول به آن بریزید و خط F1 funicular را از Taksim به Kabataş ببرید. این هزینه TYR 2.40 است. از آنجا، انتقال برای TRY 1.45 به خط تراموا T1، که شما را از طریق شبه جزیره تاریخی تمام می کند. حدود دو ساعت و نیم طول می کشد تا از صبیح گکن به شبه جزیره تاریخی برسد.
میانگین زمان از فرودگاه: A: 16 دقیقه | ب: 150 دقیقه

فاصله از فرودگاه: A: 22 کیلومتر | ب: 46 کیلومتر

TAXI:
A. فرودگاه بین المللی استانبول آتاتورک
برای رسیدن به مرکز شهر استانبول از فرودگاه بین المللی استانبول با اتوبوس تاکسی، به یکی از ایستگاه های مقابل ایستگاه های داخلی یا بین المللی بروید و آنها 24 ساعت شبانه روز را رانندگی می کنند. انتظار می رود برای سفر 45-50 هزینه TRY، که بسته به ترافیک بین 30 تا 45 دقیقه طول خواهد کشید.

ب. فرودگاه بین المللی Sabiha Gêkçen

برای رسیدن به شبه جزیره تاریخی از فرودگاه بین المللی Sabiha Goken از طریق تاکسی، به یکی از ایستگاه های مقابل ایستگاه های داخلی یا بین المللی بروید که در آن 24 ساعت شبانه روز اجرا می شود. انتظار می رود 100 دلار برای سفر، که بین 60 تا 80 دقیقه طول خواهد کشید، بسته به ترافیک پرداخت شود.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *