شرکت سالوا 724

ارائه دهنده ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما به قیمت همکاری


هواپیمایی هما هواپیمایی قشم ایر هواپیمایی کاسپین هواپیمایی زاگرس هواپیمایی اترک هواپیمایی تابان هواپیمایی آتا هواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد

بلیط استانبول با هواپیمایی تابان

Rate this post

استانبول با هواپیمایی تابان

کاربر محترم ، چنانچه در هنگام خريد و يا استرداد در سايت فروش اينترنتي بلیط استانبول با هواپیمایی تابان چندين صفحه از سايت را همزمان باز نماييد، موجب اشكال در روند خريد و يا استرداد مي گردد ‏، در صورت بروز اين مشكل مسئوليت آن متوجه كاربر است و به تبع آن نام کاربري مسدود خواهد شد. تقاضا مي گردد همزمان در سايت، فقط يك صفحه را باز نموده تا خريد و يا استرداد با مشكل مواجه نگردد.

بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری

بلیط استانبول با هواپیمایی تابان لحظه آخری

بلیط استانبول تابان

در صورت استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب، تاخير در برگشت وجه بليت مسترد شده تابع ضوابط و مقررات ارتباطات بين بانکي است و هيچ گونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه هواپيمايي تابان و سایت سالوا 724 نيست.

کاربرگرامي درصورت کسر وجه از حساب شماو عدم صدور بليت، امکان صدور بليت در بازه زماني 1 ساعت بعد وجود دارد. لطفا پس از اين زمان پست الکترونيکي و همچنين آخرين خريد هاي انجام شده خود را کنترل نموده و در صورت عدم صدور بليت مجددا اقدام به خريد نماييد و منتظر برگشت وجه قبلي بمانيد.

بلیط استانبول با هواپیمایی تابانT لطفا قبل از ورود به سيستم خريد اينترنتي مقررات خريد اينترنتي را مطالعه نموده و در صورت پذيرش آن اقدام به خريد بفرمائيد.

ورود به سيستم خريد اينترنتي بلیط

بلیط استانبول با هواپیمایی تابان تمامي خدمات و فعاليت‌هاي اين وبسايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

بلیط استانبول تابان

بلیط استانبول با هواپیمایی تابان

بلیط استانبول با تابان

در سال 1384 با مشارکت شرکت سهامی توس گستر و منطقه ویژه اقتصادی سرخس تاسیس شد و یک سال بعد اولین پرواز هواپیمایی تابان به انجام رسید. از زمان تاسیس شرکت و شروع پروازها تمامی فعالان پروازهای این شرکت توانستند با ارتقا ناوگان ها و سطح ایمنی و سلامت پروازها در کنار سرویس دهی متناسب با انتظارات مشتری رضایت مشتریان را در پروازهای داخلی و خارجی جلب کنند.

هواپیمایی تابان دارای 9 فروند هواپیما است که متشکل از 5 فروند هواپیما MD-88 و چهار فروند از هواپیما A310-300، ، B146-RJ، B77-400 ، B757-200 است. شرکت هواپیمایی تابان برای ارتقا سلامت و ایمنی پروازهایش با انجام فعالیت های مدیریت عالی سیستم ستادی به عنوان حساس ترین عاملان تضمین ایمنی و پشتیبانی کروی پروازی توانستند پروازهای ایمن و سالم و در اغلب مواقع on time داشته باشند.

پرواز ارزان

بلیط استانبول با هواپیمایی تابان پرواز ارزان

قوانين و مقررات خرید بلیط استانبول با هواپیمایی تابان:

 1. صدور بليت اينترنتي در صورت تاييد قطعي پرداخت از جانب بانك امكان پذير است.
 2. مسافر موظف به نگهداري از كدهاي اعلام شده از جانب سيستم و ارائه اين كدها به مامورين كنترل پرواز در فرودگاه است.
 3. كليه عمليات خريد بليت در اين سايت مشمول قوانين جاري تجارت الكترونيك بوده و هر گونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت .
 4. خريدار در كليه مراحل خريد و يا استرداد بليت معترف به اعتماد كامل به ثبت اطلاعات در سايت سالوا 724 و شركت هواپيمايي تابان است.
 5. حضور مسافر در فرودگاه يک ساعت و نيم قبل از پرواز داخلی الزامي مي باشد.
 6. ارائه کارت شناسايي عکس دار و معتبر جهت سوار شدن به هواپيما الزامي مي باشد
 7. از قرار دادن دوربين، موبايل، نوت بوک، اشيا گرانبهاو مدارک مهم در بسته ‌هاي تحويلي به هواپيما خودداري فرمائيد. بر اساس مقررات، هواپيمايي تابان در خصوص مفقود شدن موارد فوق هيچگونه مسئوليتي ندارد
بلیط استانبول

بلیط استانبول

شرايط مسافر و بار همراه مسافر :

 1. بليت/ بليت الکترونيک: سند و توافق قراردادي في مابين مسافر و شرکت حمل کننده مي‌باشد و تبيين کننده حدود و مسئوليتهاي قراردادي طرفين مي‌باشد
 2. حمل: مترادف است با << حمل و نقل هوايي>>
 3. حمل کننده: يعني کليه شرکتهاي حمل کننده هوايي که طبق اين شرايط عهده دار حمل مسافر يا توشه وي بوده و با ارائه هر گونه خدمات ديگر مربوط به اين نوع ترابري اقدام به حمل مسافر يا توشه وي مي‌نمايد
 4. پيمان ورشو: منظور قانون اجاره الحاق دولت ايران به به کنوانسيون 12 اکتبر سال 1929 ورشو … مصوب سال 1354در موضوع يکسان نمودن مقررات حمل و نقل بين المللي هوايي و قانون تعيين حدود مسئوليت شرکتهاي هواپيمايي ايران در پروازهاي داخلي کشور مصوب سال 1364 مجلس شوراي اسلامي ايران مي‌باشد.
 5. حمل و نقلي که طبق اين شرايط انجام مي‌گيرد تابع مقررات ومحدوديتهاي مربوط به مسئوليتهاي مقرر در پيمان ورشو خواهد شد
 6. در خصوص پروازهاي” نماد مشترک” شرايط حمل شرکت حمل کننده و مقررات مربوط به ان جزئي از اين قرارداد محسوب مي‌شود. به استثناي حمل و نقل بين نقطه‌اي در کشور ايالات متحده آمريکا يا کانادا و با هر نقطه‌اي خارج از کشورهاي مذکور که تابع تعرفه‌هاي معتبر و جاري در آن کشورها است.
 7. نام شرکت حمل کننده را مي‌توان به اختصار در بليت درج نمود، نام کامل مي‌بايست همراه با نام اختصاري در تعرفه‌ها، شرايط حمل، مقررات يا برنامه‌هاي پروازي شرکت حمل کننده قيد گردد. آدرس شرکت حمل کننده مي‌بايست فرودگاه مبدا باشد که در مقابل اولين حرف اختصاري و نام شرکت حمل کننده در بليت درج مي‌شود.
 8. نقاط توقف موارد توافق، نقاط مندرج در اين بليت يا نقاط مشخص شده طبق برنامه‌هاي پروازي شرکت حمل کننده مي‌باشد. حمل مسافر يا توشه آن که به موجب اين شرايط بواسطه چندين شرکت حمل کننده متوالي صورت گيرد، يک پرواز تلقي مي‌گردد.
 9. هر گونه شرط استثناء و محدوديت مسئوليت از جانب شرکت حمل کننده، شامل حال کارگزاران، کارکنان و نمايندگان شرکت حمل کننده و يا هر شخص حقيقي و حقوقي که هواپيماي وي توسط شرکت حمل کننده براي حمل ونقل استفاده مي‌شود و از جمله کارگزاران، کارکنان و نمايندگان وي خواهد بود.
 10. توشه حمل شده بموجب اين شرايط به ارائه دهنده رسيد توشه تحويل مي‌گردد. در صورت خسارت وارده به توشه پذيرفته شده، ميباست شکايت کتبي بلافاصله پس از کشف خسارت نهايتا ظرف مدت هفت روز پس از دريافت توشه پذيرش شده و در صورت تاخير در تحويل توشه پذيرش شده، شکايت کتبي ميبايست ظرف 21 روز از تاريخ تحويل توشه پذيرش شده تسليم شرکت حمل کننده گردد. مسئوليت شرکت حمل کننده در قبال فقدان، تاخير و خسارت جامه دان محدود به معادل ربالي 20 دلار با ازاء هر کيلوگرم توشه پذيرش شده مي‌باشد. مگر اينکه تحويل دهنده توشه به متصدي حمل و نقل ارزش ويژه‌اي اظهار و به شرکت حمل کننده وجه اضافي پرداخت نموده باشد.
 11. شرکت حمل کننده در قبال کالاي شکستني، باارزش و فاسد شدني هيچ گونه مسئوليتي را تقبل مي‌نمايد.
 12. اين بليت از تاريخ صدور بمدت يک سال اعتبار دارد، مگر اينکه شرايط خاص ديگري توسط شرکت حمل کننده مقرر و اعلام گردد. کرايه حمل طبق اين شرايط تا قبل از شروع عمليات حمل قابل تغيير است. در صورت عدم پرداخت کرايه مقرر، شرکت حمل کننده مي‌تواند از انجام حمل خودداري نمايد.
 13. چناچه بليت الکترونيک حاضر به هر علت توسط دارنده به طور کامل يا بخشي بلا استفاده شده باشد، تنها ظرف 6 ماه از تاريخ صدور طبق ضوابط و تشريفات شرکت حمل کننده قابل استرداد مي‌باشد و پس از انتقاي اين مدت نيز کاملا از درجه اعتبار ساقط و غير قابل استرداد شده و حق هر گونه ادعايي نيز در اين خصوص از دارنده بليت سلب مي‌گردد.
 14. شرکت حمل کننده مي‌تواند بدون اطلاع، اقدام به تعويض شرکتهاي حمل کننده يا هواپيما و در صورت لزوم اقدام به تغيير و يا حذف مقاط توقف مندرج در اين بليت نمايد. برنامه‌هاي پروازي بدون اطلاع قبلي تغيير مي‌باشند.
 15. مسافر موظف به رعايت الزامات دولتي براي سفر، ارائه اسناد ورود و خروج و ساير مدارک لازم مي‌باشد و ملزم است در راس ساعتي که از طرف شرکت حمل کننده مقرر گرديده براي انجام تشريفات پرواز در فرودگاه حضور يابد. هيچ پروازي به علت عدم حضور مسافر در موعد مقرر به تاخير نخواهد افتاد و در اينگونه موارد هيچگونه مسئوليتي پذيرفته نخواهد شد. کارگزاران، کارمندان يا نمايندگان شرکت حمل کننده تحت هيچ شرايطي مجاز به تغيير، اصلاح و يا صرفنظر کردن از مفاد اين قرارداد نخواهد بود.
 16. مالياتها و عوارض دولتي بهاي اين بليت مي‌تواند شامل ماليات و عوارضي باشد که توسط مراجع ذي صلاح دولتي در ارتباط حمل و نقل هوايي وضع شده‌اند. مالياتها و عوارض در هزينه حمل و نقل لحاظ و يا به طور مجزا در قسمت ماليات/ بليت مسافر غير قابل انتقال مي‌باشد.
 17. الزامات پزشکي ارائه گواهي پزشک براي سوار شدن به هواپيما بر اساس قانون ياتا براي افراد بيمار الزامي است و در صورت مراجعه به کانتر بدون گواهي پزشک خسارت وارده متوجه مسافر خواهد بود.
بلیط 724

بلیط 724

ارزانترین بلیط برای استانبول | بلیط لحظه آخری

سفر به استانبول 

بلیط لحظه آخری برای استانبول

ticket استانبول | بلیط لحظه آخری سالوا 

خرید بلیط استانبول 

پرواز استانبول

قیمت بلیط 724 استانبول 

قیمت بلیط استانبول ترکیه

بليط هواپيما تركيه استانبول

بلیط استانبول چارتر 724 

آشنایی با استانبول 

خرید بلیط هواپیما به مقصد استانبول ترکیه 

بلیط استانبول لحظه آخری 724 

بلیط هواپیما استانبول به انتالیا

قیمت بلیط 724 استانبول

بلیط یکطرفه استانبول به تهران 

بليط چارتري استانبول به تهران

بليط استانبول زورق

بلیط تهران استانبول اتوبوس

بلیط استانبول تهران چارتر 

بليط استانبول قيمت

بليط استانبول نوروز 

بليط استانبول مشهد

بليط استانبول شيراز